ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00

    Змінений графік роботи інтернет-магазину переглянути

Каталог
  0
  0

  Правила магазину

  Дана угода користувача є договором публічної оферти між Адміністрацією веб-сайту patok.com.ua і фізичною особою, а так само регламентує умови користування сайтом.

  1. Загальні положення Угоди

  1.1   У цьому документі застосовуються такі терміни та визначення:

  а)   Платформа - програмно-апаратні кошти, інтегровані з Сайтом Адміністрації;
  б)   Користувач - дієздатна фізична особа , яка приєдналася до цієї Угоди у власному інтересі, або виступає від імені і в інтересах представленого ним юридичної особи.
  в)   Сайт Адміністрації / Сайт - інтернет-сайти, розміщені в домені patok.com.ua і його піддоменів.
  г) Сервіс - комплекс послуг,   наданих Користувачеві з використанням Платформи.
  д)   Угода - ця угода зі усіма доповненнями і змінами.

  1.2   Використання вами Сервісу будь-яким способом і в будь-якій формі, в межах його оголошених функціональних можливостей, включаючи:

  • перегляд розміщених на Сайті матеріалів;
  • реєстрація і / або авторизація на Сайті;
  • розміщення або вiдтворення на Сайті будь-яких матеріалів, включаючи: тексти, гіпертекстові посилання, зображення, аудіо та відео файли, які відомості та / або інша інформація,

  створює договір на умовах цієї Угоди відповідно до законодавства України.

  1.3   Скориставшись будь-який з вищевказаних можливостей по використанню Сервісу ви підтверджуєте, що:

  а) Ознайомилися з умовами цієї Угоди в повному обсязі до початку використання Сервісу;
  б) Чи приймаєте всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень з вашого боку і зобов'язуєтесь їх дотримуватись або припинити використання Сервісу. Якщо ви не згодні з умовами цієї Угоди або не маєте права на укладення договору на їх основі, вам слід негайно припинити будь-яке використання Сервісу;
  в) Угода (у тому числі будь-яка з його частин) може бути змінена Адміністрацією без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті Адміністрації, або з доведенням до відома Користувача в іншій зручній формі, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.

  2. Загальні умови користування Сервісом

  2.1   Використання функціональних можливостей Сервісу допускається тільки після проходження Користувачем реєстрації та авторизації на Сайті відповідно до встановленої Адміністрацією процедурою.
  2.2   Технічні, організаційні та комерційні умови використання Сервісу, в тому числі його функціональних можливостей, доводяться до відома користувачів шляхом окремого розміщення на Сайті або шляхом нотифікації користувачів.
  2.3   Вибрані Користувачем логін і пароль є необхідною і достатньою інформацією для доступу Користувача на Сайт. Користувач не має права передавати свої логін і пароль третім особам, несе повну відповідальність за їх збереження, самостійно вибираючи спосіб їх зберігання.

  3.   Порядок використання сайту

  3.1   Сайт patok.com.ua   дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати в суспільних чи комерційних цілях. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
  3.2   При реєстрації на сайті та оформленні замовлень ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Інтернет-магазин «Patok» залишає за собою право розсилки акційних пропозицій на ваш номер, вказаний в замовленні. Якщо ви не хочете отримувати інформативні СМС про наші акції, просто зателефонуйте в центр прийому дзвінків і відмовтеся або надішліть листа з відмовою від розсилки на пошту: < span style="font-size: 10pt;"> info@patok.com.ua . При відмові ми зобов'язуємося виключити Вашу електронну адресу з СМС-розсилки.
  3.3   В процесі реєстрації на сайті ви отримуєте логін і пароль, за збереження яких несете відповідальність ви.
  3.4   Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи сайту, або з будь-якої іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, в разі якщо це звернення є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, є дискримінацією людей по будь-якою ознакою, а також містить образи, або іншим чином порушує чинне законодавство України.

  4. Персональна інформація Користувача

  4.1   Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Беручи це угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту щодо захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з членством Користувача, з метою надання відповідних послуг.
  4.2   Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно, в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачу.
  4.3   Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, а саме ім'я, прізвище, по батькові, адреса та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані-файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.
  4.4   Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану внаслідок такого доступу.
  4.5   Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт patok.com.ua інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), в маркетингових або дослідницьких цілях, а також інших цілях, не суперечать положенням чинного законодавства України.

  5. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

  5.1   Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті, не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність поданої на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали сайту надаються «як є», без будь-яких гарантій (як явних, так і маються на увазі).
  5.2   Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення зберігається на Сайті інформації.
  5.3   Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки.
  5.4   Адміністрація сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті, Адміністрація сайту не зобов'язується оновлювати матеріали сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрації сайту може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.
  5.5   Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.
  5.6   Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за висловлювання Користувача, які містить цей сайт patok.com.ua.
  5.7   Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.
  5.8   Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису - облікового запису на сайті patok.com.ua (втрату логіна, пароля, іншої інформації).
  5.9   Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.
  5.10   При виникненні проблем у використанні сайту patok.com.ua, незгоду з конкретними розділами Угоди або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, інформації образливого характеру, будь-який інший неприйнятною інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту patok.com.ua для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також при необхідності обмежити або припинити зобов'язання по надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, навмисне порушує прррррпредпісанія Угоди і функціонування роботи Сайту.
  5.11   У зв'язку з вищевикладеним, Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють, згідно з висновком Адміністрації сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.

  6. Порядок дії Угоди

  6.1   Ця Угода, а також інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою. Адміністрація сайту залишає за собою право, як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.
  6.2   Дана Угода вступає в силу при першому оформленні замовлення (в тому числі через колл-центр) і діє між Користувачем і Адміністрацією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту
  6.3   Ніщо в Угоді не може розумітися, як встановлення між Користувачем і Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.
  6.4   Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.
  6.5   Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах справжнього сайту, є власністю їх відповідних власників.
  6.6   Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією сайту.
  6.7   Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.  


  Fatal error: require(): Failed opening required '/home/bitrix/ext_www/patok.com.ua/Bitrix/footer.php' (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/bitrix/ext_www/patok.com.ua/ua/pravila-magazina/index.php on line 217