ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Про магазин

  Ласкаво просимо!

  Ми раді вітати вас на сайті нашого інтернет-магазину, який став одним з тих, хто здійснює on-line торгівлю в Україні. Наша компанія спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі запчастин і аксесуарів для побутової техніки.

  На даний момент наш інтернет-магазин має таку структуру: адміністративний відділ, відділ продажів з єдиним call-центром, фінансовий відділ, відділ закупівель, власний склад c постійною наявністю необхідного запасу товарів, пункт видачі замовлень, штат кваліфікованих співробітників.

  У нас склалися партнерські відносини з провідними виробниками комплектуючих, що дозволяють пропонувати оригінальний товар за конкурентними цінами.

  Інтернет-магазин Patok в цифрах
  10000
  Товарів
  50949
  Клієнтів
  100
  Виробників
  Швидко і якісно доставляємо
  Швидко і якісно доставляємо
  Наша компанія здійснює доставку по всій Україні
  Гарантія якості обслуговування
  Гарантія якості обслуговування
  Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких, ми впевнені
  Відкритість до покупців
  Відкритість до покупців
  Довіра покупців — найцінніше для нас. Ми робимо все, щоб завоювати і зберегти її
  Ми раді вітати вас на сайті нашого інтернет-магазину, який став одним з тих, хто здійснює on-line торгівлю в Україні. Наша компанія спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі запчастин і аксесуарів для побутової техніки. На даний момент наш інтернет-магазин має таку структуру: адміністративний відділ, відділ продажів з єдиним call-центром, фінансовий відділ, відділ закупівель, власний склад c постійною наявністю необхідного запасу товарів, пункт видачі замовлень, штат кваліфікованих співробітників. У нас склалися партнерські відносини з провідними виробниками комплектуючих, що дозволяють пропонувати оригінальний товар за конкурентними цінами.