ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0
  Наш інтернет-магазин виконує доставку наступними способами:
  Нова Пошта
  Доставка здійснюється сервісом доставки Нова пошта по всій території України. В середньому, термін доставки займає 1-2 дні. Відправка замовлень виконується щодня з понеділка по суботу, в неділю відправки немає. Товари, замовлені в неділю, відправляються у понеділок. Доставка оплачується одержувачем. У відділеннях Нової пошти є можливість оформити посилку в кредит. З її умовами можна ознайомитись за посиланням https://novapay.ua/credit

  Відправка залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі:
  якщо замовлення підтверджене менеджером до 16:00 (при накладеному платіж) або підтверджене та оплачене до 15:00 (при оплаті на розрахунковий рахунок), товар буде відправлений в той же день;
  якщо замовлення підтверджене менеджером після 16:00 (при накладеному платежі) або підтверджене і оплачене після 15:00 (при оплаті на розрахунковий рахунок), товар буде відправлений на наступний робочий день.
  Вартість пересилання і наявність відділення Нова пошта уточнюйте у нашого менеджера при оформленні замовлення.

  Звертаємо вашу увагу, що всі не забрані посилки будуть автоматично повертатися назад магазину на 7-й календарний день з моменту їх прибуття на відділення.

  Будь ласка, забирайте свої посилки вчасно, щоб уникнути подібної ситуації.  
  Розрахунок доставки
  Укрпошта
  Доставка здійснюється головною поштою країни Укрпошта по всій території України. Термін доставки в обласні центри до 2-х днів, в інші населені пункти до 5-ти днів. Відправка замовлень виконується щодня з понеділка по п'ятницю, в суботу та неділю відправок немає. Товари, замовлені в суботу та неділю, відправляються у понеділок. Доставка оплачується одержувачем.  Відправка залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі:
  якщо замовлення підтверджене менеджером до 14:30 (при накладеному платежі) або підтверджене і оплачене до 13:30 (при оплаті на розрахунковий рахунок), товар буде відправлений в той же день;
  якщо замовлення підтверджене менеджером після 14:30 (при накладеному платежі) або підтверджене і оплачене після 13:30 (при оплаті на розрахунковий рахунок), товар буде відправлений на наступний робочий день.
  Вартість пересилання і наявність відділення Укрпошта уточнюйте у нашого менеджера при оформленні замовлення.

  Звертаємо вашу увагу, що всі не забрані посилки будуть автоматично повертатися назад до магазину на 7-й календарний день з моменту їх прибуття на відділення.

  Будь ласка, забирайте свої посилки вчасно, щоб уникнути подібної ситуації.  
  Розрахунок доставки
  Самовивіз
  Замовлення можна забрати в нашому пункті видачі, який знаходиться за адресою Київська обл., м. Бровари, вул. Київська, 251-А. У робочі дні з 10.00 до 17.00, суботу з 10.00 до 15.00, неділя — вихідний.
  Перед приїздом ОБОВ'ЯЗКОВО резервуйте товар по телефону.
  Увага! Неправильно зазначений номер телефону, неточний або НЕ повна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується. Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується вами, слід уточнювати у нашого менеджера.
  При доставці вам замовленого товару перевіряйте комплектність товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті. Також, перевірте товар на наявність механічних пошкоджень, які могли виникнути в процесі перевезення. Після отримання товару у відділенні перевізника, претензії з приводу некомплектності товару або механічних пошкоджень не розглядаються.

  Щойно переглянули