ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Які існують HEPA фільтри для пилососів?

  З пилососом прибирання у будинку не доставляє ніяких турбот.   Всього декілька хвилин і все сміття зібрано. Але в один прекрасний момент все порушується: з'явився неприємний запах і пил знову потрапляє у кімнату.  

  Це все вказує на те, що HEPA фільтри для пилососів продірявилися: їх потрібно якомога швидше замінити або почистити. А тепер більш докладно розберемося з особливостями моделей.

  Що такого особливого в цих фільтрах?

  Ці варіанти призначені для тонкого очищення і вловлюють мікрочастинки пилу. Все за рахунок особливої ​​конструкції: матеріал акуратно складається і виходить така гармошка. Завдяки цим складкам і вловлюється пил. Тільки їх не повинно бути занадто багато, щоб потоки повітря могли спокійно проходити.   HERA

  З особливостями розібралися. Тепер настав час приступати до вибору.

  Одноразові

  Для цих варіантів використовують спеціальний папір із просоченням. Такого фільтра вистачить на тривалий період. Після забруднення його викидають. Не намагайтеся продути, мікрочастинки пилу все одно залишаться, до того ж протимікробне просочення вже не діє.  

  Не варто мочити, від цього матеріал деформується. Якщо на фільтри ненавмисно потрапила вода, їх змінюють (навіть якщо ті ще в хорошому стані).

  Багаторазові

  Для таких фільтрів використовують волокна фторопласта зі засипанням-наповнювачем із активованого вугілля. Завдяки такому компоненту можна прибрати неприємний запах.  

  Після забруднення, поверхню без проблем можете продути. Також можете промити під проточною водою. Тільки для цього заборонено використовувати миючі засоби і щітки. Це все може негативно позначитися на стані засипки.

  Увага: хоч і фільтри багаторазові, їх потрібно періодично міняти. В середньому їх вистачить на 1 рік. Але все залежить від частоти прибирань і від площі приміщення.  

  З основними варіантами розібралися. Тепер потрібно зрозуміти, що краще вибрати.  

  • Багаторазові більш вигідні, оскільки їх не потрібно так часто міняти. Ось тільки їх вартість трохи вище.
  • Одноразові коштують дешевше. Тільки вам завжди потрібно мати запасний елемент, щоб швидко поміняти фільтр.

  Порада: якщо ви хочете нормально користуватися пилососом, звертайте увагу не тільки на HEPA фільтр, але і на інші елементи. Так ви зможете зібрати сміття і добре очистити повітря від пилу і мікробів. Разом з Patok забезпечте своєму побутового приладу хорошу роботу.

  \