ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Зберігаємо фільтр пилососа Філіпс в ідеальному стані: правила догляду за ним

  Пилосос — один із головних помічників в будинку, який включають раз в тиждень, а деякі ще частіше. Зрозуміло, після такого користування прилад потребує ретельного чищення. Особливої ​​уваги заслуговує фільтр пилососа Філіпс , який вельми швидко брудниться.

  Якщо за цією запчастиною не доглядати, пил знову повернеться у кімнату. До того ж це негативно позначиться на роботі всього приладу і може привести навіть до його поломки. Так що варто дотримуватися елементарних правил.

  Як доглядати за фільтром пилососа?

  У більшості випадків тут використовують дві моделі:

  • для захисту мотора від попадання пилу;
  • для тонкого очищення.

  Хоча в пилососі можуть бути присутні й інші варіанти. Так що краще заглянути в інструкцію і все детально вивчити. Тільки після цього можете приступати до виконання елементарних правил.

  • Перед чищенням визначитеся, у вас одноразові або багаторазові моделі. Просто від цього пункту залежать подальші дії.
  • Витягніть всі фільтри, які є в пилососі. Робіть це обережно, щоб не пошкодити деталі.
  • Якщо у вас одноразовий фільтр, його просто викидаєте. Що стосується багаторазових, їх потрібно ретельно витрусити. Якщо виробник дозволяє, можете прополоскати під проточною водою. Тільки не забудьте потім їх добре просушити.
  • Після всіх цих маніпуляцій, акуратно вставляєте фільтри.

  З правилами чищення розібралися. Тепер користувачів цікавить інше питання: коли саме міняти фільтр. Адже це одне з основних правил.

  Одноразових фільтрів вистачить приблизно на декілька місяців. Але це все залежить від частоти користування. Іноді буває таке, що вже після декількох тижнів фільтр змінюють.

  Якщо говорити про багаторазові, то термін служби набагато довше. Як мінімум їх вистачає на півроку. Хоча при нормальному використанні і на рік. Тільки ви повинні їх добре очищати і акуратно діставати/вставляти.

  У виконанні цих правил немає нічого складного. Ви просто повинні проявити трохи уважності і завжди мати запасні фільтри. З Patok, ви завжди будете забезпечені всім необхідним і зможете спокійно прибирати будинок.