ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Чому фільтр на Самсунг пилосос став неприємно пахнути?

  Пилосос - один з головних помічників сучасної господині. З його допомогою прибрати вдома зможете за кілька хвилин. Тільки часто зустрічаються такі ситуації, коли включати техніку абсолютно не хочеться і причина в цьому - неприємний запах.1_a73151ab144b3f59c038be4ba2ca9cb2.jpg

  Найчастіше джерелом смороду стає фільтр на Самсунг пилосос. Причин таких неприємностей досить багато і в них спробуємо детальніше розібратися.

  Що призвело до появи неприємних запахів?

  Забруднена система фільтрації

  Кожне включення техніки призводить до того, що фільтри забруднюються. З кожним разом це тільки збільшується. Як результат, зниження ефективності роботи пилососа, забруднення інших деталей і поява неприємного запаху.

  1_fb496d14bc4db8327c2d8f9f68c48b91.jpg

  Щоб такого уникнути, стежте за станом фільтраційної системи. Якщо це одноразові деталі, їх викидаєте і вставляєте нові. Користуєтеся багаторазовими фільтрами, добре чистіть, мийте (не для всіх фільтрів). Тільки пам'ятайте, що багаторазові запчастини теж потребують заміни. 

  Недостатнє висихання фільтрів

  Цей пункт стосується тільки багаторазових моделей, які можна мити. Якщо їх погано висушити та вставити в пилосос, то вони почнуть гнити. Відповідно це і стане причиною неприємного запаху.

  Не хочете такого допустити, тоді після промивання ретельно просушіть фільтри. Ідеально їх вставити в пилосос на наступний день, коли точно всі елементи просохнуть.

  1_5cbb2a5e003b1371fe9afc0f649a1f02.jpg

  Як бачите, неприємні запахи найчастіше виникають з вини користувачів, які ігнорують елементарні правила. В їх дотриманні немає нічого складного. Просто потрібно виділити кілька хвилин свого часу і вийде забезпечити тривалий термін служби пилососа.

  Вкрай рідко буває таке, що джерелом запаху стала погана якість самих фільтрів. Щоб такого не допустити, придбайте всі запчастини тільки у перевірених продавців, які дорожать репутацією.

  З Patok техніка буде працювати якісно, ​​а ви зможете із задоволенням виконувати побутові справи.