ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Що таке фільтр циклон для пилососа

  На сьогоднішній день, навряд чи знайдеться домогосподарка, у якої у будинку взагалі немає пилососа. Питання в тому — про який саме пилосос йдеться. І хоча основне призначення їх всіх — чистота в наших будинках, вони всі різні. Скільки людей стільки думок. У кожного свої переваги. Бувають навіть ситуації, коли власники зовсім незадоволені роботою свого помічника, але все одно завзято доводять іншим, що їх пилосос найкращий. Щоб уникнути таких ситуацій, краще відразу визначитися, який пилосос вам потрібен.

  На сьогоднішній день широко використовуються такі види пилососів:

  • Класичні пилососи (у яких мішки для пилу );
  • Пилососи з аквафільтром;
  • Циклонні (контейнерні) пилососи (без пилозбірників).

  Кожен з цих видів пилососів знайомий пересічному споживачеві. Особливу увагу хотілося б приділити пилососам циклонного типу. Вони з'явилися порівняно нещдавно на прилавках сучасних магазинів. Але вже встигли привернути увагу покупця. Такі компанії, як Samsung, Philips, Rowenta, Gorenje активно займаються випуском цієї продукції.

  Принцип дії циклонного пилососа досить простий. Пилозбірник складаєтьсяі з зовнішнього і внутрішнього циклону. Повітря спочатку потрапляє у внутрішню камеру (циклон) пилозбірника. Потім, великі частки виявляються у зовнішньому циклоні, потрапляючи в спеціальний контейнер для збору пилу . Ну, а дрібний пил залишається на стінках внутрішнього циклону. Після цього повітря проходить через інші фільтри очищення (в залежності від моделі) і виходить з пилососа.  

  Таким чином, фільтр циклон представляє собою спеціальний контейнер, через який проходить весь потік забрудненого повітря. Завдяки своїй конструкції, він розподіляє всі зібрані пилососом частки. Поділяючи їх по масі на дрібні й більші.

  Щоб зробити для себе остаточний вибір на користь пилососа циклонного типу розглянемо всі «за» і «проти».

  Переваги :

  • Негабаритний;
  • Не вимагає покупки мішків;
  • Простий у використанні;
  • Доступний за ціною.

  Недоліки :

  • Недостатня кількість функцій;
  • Часта чистка резервуара;
  • Часта заміна додаткових фільтрів.

  Підсумувавши все вищесказане, можна сказати, що цей вид пилососів є досить цікавим інструментом для збирання і захисту Вашого здоров'я. Вибір за вами!

  У разі, якщо у вас все-таки класичний пилосос (з мішком) — можете придбати окремо універсальний фільтр циклон DJ67-00055E від компанії Samsung і поліпшити тим самим його функціональність. Цей фільтр встановлюється між шлангом і трубою. Діаметр кріплення — 35мм.

    Якщо ж вам знадобляться інші запчастини для пилососа , їх завжди можна придбати в нашому інтернет-магазині «Patok» . Вдалих вам покупок!

  У розміщеному нижче відео, ви зможете побачити роботу циклонного фільтра на практиці: