ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Як чистити фільтри пилососа?

  Для сучасної господині прибратися у будинку не проблема. Адже їй не потрібно витрачати на це багато часу. Всього декілька хвилин і квартира блищить чистотою. А для власниць миючого пилососа не складе труднощів і підлогу помити.

  Та й до того ж ви не дихаєте пилом, так як його зібрали спеціально встановлені фільтри. Але рано чи пізно ці самі фільтри мають потребу в чищенні або повної заміни, так як на них накопичилося занадто багато бруду. Деякі ігнорують це питання до тих пір, поки не змушені купувати нові запчастини для пилососа LG . Ясно, що нікого подібна перспектива зовсім не радує.

  Ось чому потрібно доглядати за фільтрами

  Що важливо знати про цей процес?

  Для початку ви повинні зрозуміти, у вас встановлені одноразовий або багаторазовий моделі. Від цього залежить багато чого.

  Одноразові варіанти

  Багато недосвідчених користувачів вважають, що фільтра вистачає всього лише на одне прибирання. Але вони помиляються. Його вистачить на багато прибирань. Просто суть в тому, що після повного забруднення його викидають і вставляють новий.

  У деяких випадках йому можна продовжити термін служби — просто продути від забруднень. І ніякої води, інакше матеріал основи прийде в непридатність.

  Багаторазові моделі

  Вони розраховані на те, що після забруднення їх можна почистити і знову використовувати. Під струменем води ретельно прополіскують і просушують, а потім вставляють назад в техніку. Під час полоскання заборонено терти поверхню. Такі дії просто приведуть деталь в непридатність.

  Зрозуміло, що вони вічно служити не будуть. Рано чи пізно і їх доведеться міняти. Правда, роблять це вкрай рідко (в деяких випадках навіть раз на рік). Все залежить від того, як часто користуєтеся приладом. Ваше завдання полягає в тому, щоб періодично оглядати деталь на предмет забруднень.  

  Що ж вибрати?

  У багатьох користувачів на цьому етапі виникає дилема. Вони не знають, що вибрати. Багаторазові коштують набагато дорожче, але їх і на довше вистачає. А ось одноразові коштують копійки, але їх доведеться постійно купувати. В принципі виходить одна і та ж сума.

  Ви повинні орієнтуватися ось на що: як часто ви готові приділяти час на догляд за своїм побутовим помічником. І не будете ви забувати про цей важливий процес.

  У будь-якому випадку, ви будете звертатися в інтернет-магазин Patok. Тут знайдете товари для будь-якої марки пилососа. Ви тільки чітко вказуєте модель. Якщо в чомусь сумніваєтеся, звертайтеся до консультантів за допомогою. Подаруйте своїй техніці довгий термін служби.