ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Оригінальні фільтри до пилососів Samsung або репліки: що вибрати

  Чистота в домі - запорука затишку та здоров'я. Для регулярної підтримки чистоти без пилососа не впоратися. Побутовий прилад повинен бути справним. А ще основні запчастини повинні перебувати в належному стані. Зокрема це стосується фільтрів.

  Якщо запчастини непридатні до використання, їх потрібно замінити. І тут виникає дилема: шукати оригінальні фільтри до пилососів Samsung або репліки.

  НЕРА фильтр подробно.jpg

  Яку фільтраційну систему краще вибрати?

  Багато хто думає, що оригінальні запчастини відразу асоціюються з якістю і довгим терміном служби. Що стосується реплік, їх вважають підробкою і відповідно вони не підходять для тривалого користування. Це не зовсім правильна думка.

  Репліки - це не підробка. Вони виготовляються з якісних матеріалів, просто іншими брендами. Якщо так розібратися, то вони прекрасно підходять для використання. Особливо це стосується фільтрів. Ви ж будете їх міняти часто. Та й коштують вони набагато дешевше.

  Що стосується оригінальних, тут все зрозуміло. Бренди виготовляють для своєї техніки необхідні деталі. Такі варіанти будуть дорожче коштувати.

  НЕРА фильтр анонс.jpg

  Як бачите, можна використовувати як оригінальні елементи, так і репліки. Адже ви ж будете постійно міняти фільтри. Головне підібрати відповідні варіанти.

  Коли будете вибирати фільтри для пилососа, запам'ятайте кілька простих рекомендацій:

  • Переконайтеся, що запчастини підходять до вашої моделі техніки. Це не тільки стосується реплік, але і оригінальних запчастин. Точна назва моделі написана на самому приладі або шукайте це в інструкції.
  • Цікавтеся якістю продукції. Віддавайте перевагу тільки перевіреним брендам, які виробляють якісні запчастини.

  Проявіть трохи уважності і зможете підібрати гарні фільтри. Це забезпечить ідеальну працездатність пилососа. З Patok зможете максимально продовжити термін служби техніки і забезпечити чистоту в домі.