ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Чому потрібно підбирати фільтри для пилососів Thomas чітко під модель техніки?

  Пилосос у будинку — це незамінний помічник удома. Ось тільки щоб їм користуватися, всі його деталі повинні бути в належному стані. Крім мішків уваги заслуговують і фільтри.  

  Їх основне завдання — уловлювання дрібних частинок пилу. А ще вони можуть вловлювати неприємний запах. Все залежить від різновиду запчастини. Щоб вони нормально справлялися зі своєю роботою, фільтри для пилососів Thomas повинні бути чітко підібрані під марку пристрою.

  Що буде, якщо використовувати невідповідні деталі?

  Багато хто не бачать у них різницю і купують перші-ліпші. Якщо не вгадують з розмірами, зайве обрізають або вставляють відразу 2 фільтра. Але це неправильний підхід. Якби ви не старалися, таким фільтром не можна користуватися. Це може привести до негативних наслідків:

  • Пил не буде затримуватися, а знову опиниться у кімнаті. Якість прибирання значно погіршиться. А ще це може негативно відбитися на стані здоров'я, якщо страждаєте від алергії на пил.
  • Пил буде накопичуватися всередині пилососа на різних запчастинах. Поступово цей шар тільки збільшується і це може привести до перегріву або навіть до поломки. Іноді проблему не вийде вирішити, доведеться купувати новий пилосос.
  • Якщо не вгадати з фільтром, то він не зможе вловлювати неприємні запахи. До того ж сморід може залишитися і всередині самого пилососа.

  Це далеко не повний список того, що може трапитися через неправильно підібраний фільтр. Так що будьте уважними і підбирайте тільки відповідні деталі. Для цього лише потрібно уточнити модель побутового пристрою і разом з Patok підберете відповідні запчастини. Тепер прибирання зможете виконати швидко і якісно.