ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  За якими характеристиками вибирають фільтр пилососа Philips?

  Практично в кожному будинку є пилосос. З його допомогою ви швидко зберете сміття і пил по всьому будинку, при цьому витративши мінімум часу на прибирання.   А ще ви будете впевнені в тому, що зібраний пил не потрапить у кімнату.

  Ось тільки це можливо в тому випадку, коли фільтр пилососа Philips знаходиться в бездоганному стані. Якщо він продірявився, то більше не зможе виконувати свої обов'язки. Так пил знову опиниться в кімнаті. А ще вона буде осідати на внутрішніх запчастинах пилососа, що може привести до поломки приладу. Тому не затягуйте зі заміною фільтраційної системи.

  За якими критеріями вибирати запчастини?

  Вам потрібен набір або окремий елемент

  У пилососі відразу декілька різних фільтрів і кожен з них має своє значення. Тому вам необхідно стежити за їх станом.

  Так запчастини продаються цілим комплектом або окремо. Буде чудово, коли у вас вийде поміняти відразу всі фільтри. Так ви значно поліпшите роботу всього приладу.  

  При бажанні можете придбати тільки один елемент. Перед цим переконайтеся, що інші фільтри в нормальному стані.  

  На який період користування розраховані деталі

  • Одноразові запчастини після забруднення необхідно викинути. Навіть якщо їх стан нормальний і вам здається, що зібрали всі забруднення з поверхні, вони все одно не годяться для повторного використання. Адже мікрочастинки пилу залишилися у волокнах.
  • Багаторазові легко піддаються чищенню. Деякі з них можна навіть промивати під проточною водою (це повинно бути вказано виробником). Пам'ятайте, що багаторазові деталі не вважаються вічними, так що стежте за їх станом і вчасно міняйте.

  Який тип фільтра цікавить

  Вам необхідно підібрати елемент для захисту мотора або деталь тонкої очистки.   Кожен з цих варіантів має своє значення, тому вам потрібно максимально уважно підбирати.

  Який вид запчастин необхідний

  В асортименті представлені поролоновий, мікрофільтр, вугільний, циклонний, HEPA. Цей список ще можна продовжити. Зрозуміло, що всі ці запчастини відрізняються між собою і мають різні характеристики. Так що ви повинні заздалегідь визначитися, який фільтр вас цікавить.  

  При виборі запчастин, вкажіть точну модель пилососа. Це допоможе підібрати деталі, які підійдуть для вашого випадку. Разом з Patok забезпечите техніці тривалий термін служби.