ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Фільтр для витяжки: якими бувають моделі і як їх правильно підібрати

  Сучасну кухню важко уявити без витяжки. Запахи під час приготування їжі будуть поширюватися по дому. До того ж кухонні поверхні швидше забруднюються жиром. Це завдає клопоту господаркам. А так витяжка справляється із цими проблемами.

  Якщо хочете і надалі насолоджуватися цим, приділяйте побутовому приладу увагу. Не забувайте його мити. А ще вчасно міняйте фільтр для витяжки . Якраз він вловлює жир і неприємні запахи.

  Жировой фильтр для вытяжки.jpgЯкі бувають фільтрові елементи?

  Як вже було вище сказано, є фільтри для вловлювання жиру і для неприємного запаху. З цим розібралися. Залишилося тільки зрозуміти, що з цього всього вибрати.

  На сучасному ринку пропонуються такі варіанти:

  • алюмінієві;
  • акрилові;
  • вугільні.

  А тепер докладніше про кожну модель.

  1. Алюмінієві варіанти використовують для захисту техніки від жиру. Їх легко можна зняти і помити. В результаті ними можна користуватися тривалий період.
  2. Акрилові моделі теж встановлюють для захисту двигуна від жиру.
  3. Вугільні захищають від поширення неприємного запаху. На відміну від попередніх їх потрібно міняти. Коли вони вберуть дуже багато запахів, то вже стають непридатними для подальшого використання.

  З різновидом моделей розібралися. Тепер залишилося правильно вибрати.

  На що звертати увагу під час вибору фільтрів?

  Крім призначення враховуйте ще такі тонкощі:

  • розмір;
  • термін служби.

  Думаєте, що фільтри однакового розміру. Ви глибоко помиляєтеся. Вони відрізняються за розміром. Так що важливо на це звертати увагу і купувати оригінальні запчастини.

  Враховуйте термін служби деталей. Якщо вибираєте багаторазові, то приготуйтеся до того, що їх потрібно періодично мити. З одноразовими все зрозуміло, їх викидають. Такі моделі оснащені індикатором забруднення, щоб не забути вчасно їх змінити.

  Деякі вважають, що зміна фільтрів це зайва трата часу і грошей. Поверхні кухні і так забрудняться, а запахи нікому не заважають. Мало хто знає, але фільтраційну систему встановлюють для захисту внутрішніх деталей. Жир накопичується на них і це погано впливає на роботу.

  Надмірне забруднення — причина виходу з ладу основних елементів. Повірте, їх заміна обійдеться дорожче, аніж просто покупка нового фільтра. Так що замовте потрібні деталі в інтернет-магазині Patok. Забезпечте техніці тривалий термін служби, а собі приємне готування.