ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Чому фільтр пилососа Zelmer часто міняють раніше терміну?

  Прибирання із використанням побутових приладів приносить максимум задоволення. А ще так значно заощаджується час. Ось тільки пилосос повинен бути в ідеальному стані.

  Так важливо стежити не тільки за станом мішка, фільтр пилососа Zelmer теж заслуговує на увагу. Цю деталь не всі помічають. Про неї згадують лише тоді, коли прилад починає гірше працювати або коли взагалі ламається.  

  Цього можна було уникнути, якщо вчасно міняти відповідні деталі. Ось тільки буває таке, що комплектуючі доводиться міняти завчасно. Якраз і розберемося з найпоширенішими причинами.

  Чому фільтр доводиться міняти завчасно?

  Неправильно встановили або він не підійшов за розмірами

  Деякі користувачі думають, що всі представлені фільтри схожі один на одного. На перший погляд це дійсно так, але взагалі вони відрізняються між собою.

  Якщо неправильно підібрати фільтр, він буде погано справлятися зі своєю роботою. Відповідно його потрібно міняти. Так що підбирайте тільки оригінальні комплектуючі.

  Коли будете міняти фільтри, встановлюйте їх правильно. Якщо порушите прості правила, то запчастина довго не прослужить.

  Попадання води

  Більшість фільтрів після потрапляння на них води приходять в непридатність. Навіть якщо висушити, вони не годяться для подальшого використання.

  Лише невелика кількість деталей вологи не боїться. Ця інформація повинна бути чітко вказана виробником.

  Попадання гострих предметів всередину пилососа

  Під час прибирання важливо стежити, щоб подібні елементи не потрапили всередину. Вони запросто можуть пошкодити пилозбірник або фільтр. А ще завдати шкоди іншим запчастинах. Якщо заміна перших ще не складе труднощів, то підшукати інші комплектуючі буде проблематичніше.  

  Це далеко не всі причини, після яких потрібно терміново міняти фільтр. Ваше завдання полягає в тому, щоб стежити за його станом. Якщо він прийшов у непридатність, замініть на новий або добре почистіть (це стосується тільки багаторазових).   І ще така тонкість: деталі повинні повністю відповідати вашій моделі техніки.  

  З Patok вийде забезпечити пилососу тривалий термін служби. Та й ви забудете, як це витрачати багато часу на прибирання.