ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Ремінь для пральної машини: як виявити неполадку і усунути її

  Багато домогосподарок вже не уявляють свого життя без сучасної побутової техніки. А щоб робили без неї холостяки? Ми вже звикли, що не потрібно витрачати багато часу на прання, тільки закинути речі, натиснути пару кнопок і потім вивісити сушитися. Але, як і вся техніка, пральні машини ламаються. Добре, якщо з ладу виходять ті деталі, які можна замінити. Сьогодні поговоримо про одну з таких — ремені.

  Як дізнатися про проблеми?

  Машинка включається, але не крутиться барабан. А без цього процесу це марна трата води. Якщо ремінь до пральної машини просто злетів від перевантаження, можна його поставити назад. Але буває і так, що він злітає регулярно. Причини можуть бути різні:

  • розкрутився шків;
  • розбовтався двигун;
  • зігнувся вал;
  • зносилися підшипники.

  Якщо ж ремінь лопнув, його необхідно замінити. Як це зробити, читайте далі.

  Заміна ременя

  Після придбання необхідної деталі на сайті Patok потрібно приступити до її встановлення.

  1. Відкрутіть задню кришку.
  2. Зніміть акуратно старий ремінь.
  3. Натягніть новий на шків.
  4. Прикрутіть назад кришку і перевірте, чи працює машинка.

  Процедура здається нескладною, але якщо ви поняття не маєте, що таке «шків», краще звернутись до майстра.

  Щоб пральна машина працювала довше, дотримуйтесь інструкцій виробника, не перевантажуйте бак, використовуйте спеціальні хімічні засоби, якщо у вас занадто жорстка вода. Завжди краще запобігти поломку, аніж потім розбиратися із наслідками. І ще одне: не чекайте, поки вийде з ладу побутова техніка, вчасно міняйте деталі в ній і далі насолоджуйтеся комфортним життям. Інтернет-магазин Patok стане надійним помічником в цьому. Забезпечте своїй техніці довгу службу.