ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Що стало причиною поломки модуля пральної машини?

  Будь-який прилад, в тому числі і пральна машина, складається з безлічі деталей. Серед цього числа головним вважається модуль пральної машини . Він відповідає за безліч процесів. Тому він і найдорожча деталь. 15_aaca60120545474e062d4da21446b988.jpg

  Якщо він виходить з ладу, це доставляє проблем. Але спочатку складно сказати, це зламався модуль або зовсім інший елемент.

  Як зрозуміти, що деталь вимагає заміни?

  Майстер відразу визначить, що вийшла з ладу саме ця запчастина. А якщо це сталося раптово і фахівцеві не вийшло зателефонувати, давайте спробуємо самостійно розібратися.

  • Не спрацьовує режим віджимання, панель управління взагалі не реагує. Код помилки теж не показує.
  • Блимають лампочки на панелі. Включити будь-яку програму не вдається.
  • Після запуску програми, вода не набирається або відразу ж після набору зливається. Після перезавантаження, процес запускається у нормальному режимі.
  • Неможливо виставити жодну програму і машинка відразу відключається.
  • Програма виставлена, але прання не починається.

  Зрозуміло, що це далеко не всі ознаки поломки саме модуля. Щоб дійсно переконатися у його виході з ладу, необхідно запросити майстра. 15_ff60ae37582eed707484b858366c654a.jpg

  Що стало причиною поломки?

  Це питання задають багато господинь, оскільки сама деталь дуже дорога і не хотілося, щоб вона знову вийшла з ладу. Причин може бути багато, але часто фахівці виділяють:

  • заводський брак;
  • попадання вологи;
  • перебої з електрикою і відключення приладу з мережі під час роботи.

  Заводський брак може бути в будь-який марці техніки, незалежно від вартості. Часто проблема проявляється ще під час гарантії. Якщо виникла після закінчення терміну, ремонт за свій рахунок.

  Високий рівень вологості — ще одна поширена причина. Через неї відбувається коротке замикання.

  При покупці пральної машини або будь-якої іншої техніки, візьміть стабілізатор напруги. І ще одне: не виймайте працюючий прилад із мережі, дочекайтеся зупинки процесу.

  Дотримання елементарних правил вбереже вас від серйозних проблем. Якщо поломка таки трапилася, викличте майстра і просто замовте іншу деталь на Patok. Нехай ваша побутова техніка довго служить.

  \