ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Як правильно чистити пральну машину?

  Для будь-якої господині пральна машина — незамінний помічник. З нею ви значно скоротите час на виконання деяких процесів. Але ось буває таке, що помічник втомлюється і відмовляється працювати.

  Настрою вже немає. А ще більше він погіршується, коли дізнаєтеся про дорогой ремонт, якого в принципі можна було уникнути. Просто ви забули про те, що прилад необхідно періодично чистити, через це деякі запчастини для пральної машини вийшли з ладу.

  Правда, не хотілося б у майбутньому повторення подій. Тоді давайте разом запам'ятаємо елементарні правила чистки. 15_867ae5797ae404fc8f550d93251d2b84.jpg

  Доглядаємо за пральною машиною

  Накип, залишки прального засобу, сміття — усе це накопичується всередині, а з часом позначається на роботі приладу. Спочатку він працює з перебоями, а потім взагалі виходить з ладу. То як же прибрати ці засмічення?

  Позбавляємося від накипу на ТЕНі

  Причина — занадто жорстка вода. Виробники побутової техніки, наполегливо рекомендують використовувати спеціальні засоби для її пом'якшення.

  Але буває і таке, що накип все одно з'являється, правда не так швидко. Щоб його позбутися, можна скористатися такими засобами:

  • оцет;
  • лимонна кислота;
  • сода.

  Їх додають прямо в барабан або у відсік для порошків і запускають звичайний режим. Тільки пам'ятайте, що тут не повинно бути білизни, ризикуєте зіпсувати речі.

  Чистимо зливний фільтр

  Ознаки поганої роботи — сильна вібрація або машина погано віджимає білизну.

  Вам потрібно знайти сам фільтр, тільки перед цим зніміть дверцята. Коли будете відкручувати фільтр, підставте миску. У неї стекут залишки води. Приберіть з фільтра забруднення і добре прополосніть водою.

  У місці, де встановлено фільтр, теж приберіть сміття. Після, все поставте на місце. 15_d96452265a15f95c9300f057cc054d4c.jpg

  Крім фільтра страждає ще шланг. Для початку перевірте його на наявність пошкоджень. Після, акуратно від'єднайте і витягніть сміття. Не забудьте промити водою.

  Чистимо заливний шланг

  На ньому також накопичується накип. Не виключаються дрібні частинки сміття. Через них вода повільно набирається в машину.

  Будьте уважними, коли все знімаєте. А так складнощів немає.

  Чистимо відсік для пральних засобів

  Просто зніміть його і добре промийте під проточною водою. Якщо є залишки порошку або ополіскувача, візьміть зубну щітку або губку. Не забудьте витерти і саму машину.

  Помітили цвіль або накип, скористайтеся содою, оцтом або лимонною кислотою.

  А ще не забуваємо протирати ущільнювач і сам корпус.

  Якщо дотримуватися цих хитрощів, пральна машина прослужить довго без дорогого ремонту. Тільки не лінуйтеся і не забувайте викликати майстра для профілактичного огляду деталей. Коли потрібна зміна елемента, замовте на їх Patok і далі продовжуйте користуватися приладом.

  Нехай побутові справи ніколи не доставляють дискомфорт.