ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Які різниця між миючим пилососом і моделлю з аквафільтром?

  Сучасний ринок побутової техніки просто переповнений різними варіантами. Особливо це стосується пилососів. Серед усього розмаїття славляться миючі моделі. Вони набагато краще справляються зі своїми обов'язками, ніж традиційні варіанти.

  Але, незважаючи на таку популярність, ще є величезна кількість користувачів, абсолютно нерозуміючих в цій техніці. Вони вважають, що обладнання з аквафільтром прирівнюється до миючої категорії. Але це одна велика омана, яке стає причиною того, що змушені купуватися нові запчастини для пилососа Philips на заміну старим.

  У чому ж особливості пилососа   з аквафільтром?

  Це один із способів фільтрації. Замість звичного пакету для сміття тут встановлена ​​ємність для води. Усмоктуване повітря потрапляє в рідину, де пил і сміття осідають на дні, а очищене повітря виводиться назовні.

    У чому плюси такого типу:

  • якісне очищення;
  • відсутність необхідності постійно купувати мішки для сміття;
  • додаткове зволоження.

  Єдине про що слід пам'ятати, що після кожного прибирання контейнер ретельно миється від забруднень.

  Що собою являє миючі пилососи?

  Головна особливість такої техніки — можливість подавати і збирати рідину. Всередині нього є відразу два резервуари: для чистої і брудної води. З чистої ємності за допомогою шланга рідина набирається і розбризкується по поверхні підлоги. Після цього разом зі сміттям збирається і потрапляє у відсік для використаної води.

  На збір забруднень підуть лічені хвилини. До того ж поліпшується стан килимового покриття. Як і в попередньому варіанті, після збирання потрібна ретельна чистка всіх деталей оснащення. Правда, в деяких випадках розібрати його буде досить складно. Тому не забудьте проконсультуватися з цього питання у фахівців.

  Купуючи пилосос в будинок, чітко визначтеся зі своїми потребами: хочете мити підлогу або просто потрібно пристосування, яке збере сміття і очистить повітря. Знаючи про такі тонкощі, ви ніколи не дізнаєтеся про раптову поломку техніки.

  А якщо все ж знадобляться нові деталі, то Інтернет-магазин Patok завжди виручить. У величезних каталогах знайдете запчастини до будь-якої марки. Скориставшись зручним фільтром, у вас на це піде мінімум часу. Якщо виникнуть складності, консультанти на зв'язку. Подаруйте своїй техніці друге життя.  

  \