ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Якими бувають типи пилососів?

  Для кожної господині важливо постійно підтримувати чистоту в будинку. По-перше, це некрасиво, коли на поверхнях лежить шар пилу і валяється дрібне сміття. По-друге, це значно погіршує самопочуття і у цілком здорової людини можуть з'явитися захворювання дихальних шляхів, алергії.

  Як всі знають, чистота в будинку безпосередньо залежить від фільтра усередині побутової техніки. Саме він вловлює пил та інші забруднення. У всіх моделях він буває різним. Деякі не надають цьому значення   і купують перший-ліпший прилад, а потім через певний час змушені купувати нові запчастини для пилососів Philips, для заміни. Щоб з вами такого не трапилося, дізнайтеся якомога більше інформації про кожен із варіантів.

  Які існують основні види техніки для прибирання?

  Мішок Абсолютно всі пилососи діляться на дві великі групи:

  • класичні з мішками;
  • моделі з аквафільтром.

  1. Почнемо з традиційних. Такі варіанти на ринку з'явилися давно і довго залишалися лідерами. Спочатку тут встановлювали одноразові мішки для сміття, які після наповнення потрібно було викидати. Поступово їм на зміну прийшли багаторазові моделі, після забруднення їх витрушують і при необхідності полоскають.

  Якщо дотримуватися елементарних правил користування, то ніяких складнощів під час заміни не повинно виникнути. Як правило, одного такого мішка вистачає на 1-2 місяці користування. Але, незважаючи на таку простоту, пам'ятайте про деякі моменти:

  • фільтри повинні підходити під марку пилососа;
  • якісні та надійні матеріали.

  Набір 2. Пилосос з аквафільтром з'явився набагато пізніше. Тут, замість традиційного мішка, встановлений резервуар для води. Перед кожним прибиранням сюди заливається рідина, а після закінчення процесу ємність ретельно миється. Як уже зрозуміло, не потрібно постійно купувати тканинні або паперові пилозбірники.

  Але така модель має і один невеликий недолік — після кожного прибирання потрібно чистити резервуар і фільтри. Іноді на це йде багато часу. Коли ігнорувати це правило, то ремонту не уникнути.

  Якщо підводити підсумки, то традиційна модель більш зручна у догляді. Правда, тут необхідно ретельно підбирати мішки. Для деяких марок це зробити проблематично. Що стосується сучасних пристроїв з аквафільтром, то вони прекрасні для тривалого користування і генеральних прибирань.

  Знадобилися запчастини для різних моделей пилососів?  

  В Інтернет-магазині Patok знайдете всі необхідні товари. Для цього скористайтеся зручним фільтром. Якщо виникли труднощі, консультанти на зв'язку. Подаруйте техніці довгий термін служби.