ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Яким може бути фільтр пилососа Zelmer: знайомимось з найпоширенішими варіантами

  За допомогою побутової техніки виконати прибирання в будинку можна за декілька хвилин. Але це реально лише при повній справності побутового приладу. Якщо фільтр пилососа Zelmer непридатний , користуватися технікою заборонено.  

  Основні ознаки виходу з ладу — видування пилу, погіршення роботи всього приладу. Якщо ви і далі будете ігнорувати проблему, є ймовірність, що згорить двигун. Так що не лінуйтеся вчасно замінити фільтри.  

  Які можуть бути елементи фільтраційної системи?

  Поролоновий

  Головне завдання цього фільтра — захист мотора від сміття і пилу. За рахунок своєї структури він прекрасно вловлює великі частки пилу. Що стосується дрібних, вони можуть проникнути далі, але це не дозволить більш дрібний фільтр.  

  А тепер знову повернемося до поролонового варіанту. Він багаторазовий. Щоб очистити, досить добре витрусити. Якщо ще залишилися забруднення або з'явився неприємний запах, прополосніть у мильній воді. Тільки його заборонено віджимати, щоб він не втратив форму.  

  Мікрофільтр

  Якраз цей елемент відповідає за уловлювання дрібних частинок пилу. А ще він може затримати алергени. У більшості випадків такі моделі розраховані на те, щоб вловити частинки сміття розміром до 0,3 мікрон.

  В асортименті є одноразові і багаторазові моделі. Останні більш вигідні, оскільки їх навіть можна мити під проточною водою.  

  HEPA-фільтр

  Його основне завдання — уловлювання дрібних частинок. Він здатний затримати сміття розміром більше 0,06 мікрон. Вони більш вигідні в плані користування, ось тільки коштують дорожче.

  Увага: є змінні і багаторазові моделі. Так що за змінними, ви повинні особливо доглядати і своєчасно міняти.

  Аква

  Ідеально бореться з пилом. Вода прибиває все сміття і не дозволяє йому вилетіти в кімнату. А ще це чудова нагода зволожити приміщення.

  Вугільний

  За допомогою такого фільтра можна не тільки зібрати сміття, а й боротися з неприємним запахом. Відразу відзначаємо, вугільний аксесуар вважається одноразовим. Після забруднення його викидають. Незважаючи на структуру мити його заборонено.

  Циклонний

  За рахунок повітряного потоку частинки пилу крутяться по спіралі і прекрасно осідають на стінках спеціального контейнера. У приміщення вже повернеться очищене повітря.

  Кожен з цих варіантів має свої особливості. Так що вам потрібно ретельно вивчити характеристики і вже потім вибирати з асортименту інтернет-магазину Patok. Проявіть трохи уважності і зможете безперешкодно користуватися технікою.