ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Забезпечуємо своєму помічникові на кухні довгий термін служби

  Досить часто приходячи додому після робочого дня, так не хочеться ще і ставати за плиту готувати. Та й у вихідні дні витрачати досить багато часу теж господині не бажають.
  Тому практично на кожній кухні можна побачити побутову техніку, яка значно спрощує процес. За допомогою блендера можна досить легко збити різні продукти, подрібнити лід і інші тверді продукти. Але через деякий час користування знадобляться запасні запчастини для блендера philips , для забезпечення нормальної роботи.
  Тому при виборі оснащення звертають увагу на такі деталі:
  • функціональні можливості обладнання;
  • основна частина техніки;
  • насадки;
  • дротові/бездротові.

  Що необхідно знати?

  В першу чергу враховуйте потужність і швидкість обертання. Саме ці два критерії впливають на якість і швидкість перебивання продуктів різної щільності. Якщо ви плануєте перебивати надто тверді, то характеристики повинні бути максимальними. Швидкість обертання ножів регулюється в залежності від ваших переваг і від самих продуктів. Перемикач режимів зручний і простий у використанні.
  Основа техніки, як правило, виготовляється з металу. Хоча зустрічаються і пластикові. Вони менш надійні і мають менший термін служби. Зрозуміло, що металевий виріб буде коштувати дорожче, але термін експлуатації набагато довше. Тому відразу вирішуйте для себе це питання заздалегідь.
  Деякі моделі укомплектовані величезною додатковою кількістю насадок. Вони значно полегшують життя на кухні. Якщо ви не плануєте повністю користуватися цим комплектом, то виберіть техніку в простіших варіантах.
  Традиційне обладнання для роботи підключається до мережі. На сьогодні є моделі, які не вимагають наявність електрики. У них є заряджений заздалегідь акумулятор. Такі варіанти більш зручні в користуванні через відсутність зайвих проводів. Але в них занадто маленька потужність. Та й при тривалій роботі заряд швидко витрачається.
  У нашому інтернет-магазині, ви знайдете все для забезпечення нормального функціонування своєї техніки. Скориставшись зручною системою пошуку, без зусиль знайдете все необхідне. Якщо буде потрібно, можете завжди звернутись за допомогою до наших співробітників. Наші товари – гарантія довгого терміну служби вашого обладнання.