ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Усуваємо поломку самостійно

  Маючи в будинку побутову техніку, кожен хоч раз стикався із її поломкою. Більшість людей відразу починають панікувати і думати, що доведеться купувати нову.

  Але бувають випадки, коли просто знадобляться запчастини для блендерів Рhilips або інші деталі — проблема вирішена. Головне знайти причину і усунути її.

  Перш ніж впадати в паніку і бігти викликати майстра, переконайтеся в таких моментах:

  • наявність електрики;
  • підключення приладу до мережі;
  • наявність компонентів для роботи.

  Уникаємо помилок

  Як не дивно, але багато хто не помічає відсутність світла, а потім хвилюються, через непрацюючу техніку. Можливо, у вас вибив автомат або це проблема по всьому будинку.

  Перевіряйте, чи завжди прилад включений в розетку. Можливо, ви його перед цим мили і витирали, а потім просто забули підключити. Або ж хтось із членів родини зачепив дріт. Таке досить часто буває.

  Ще одна причина — не вистачає одного з компонентів. При складані ви ненавмисно пропустили одні з них. Ось тепер техніка погано збиває.

  Шукаємо причину

  Якщо ви переконані в пунктах, але прилад відмовляється працювати, тоді викликайте майстра або спробуйте розібратися самостійно.

  Останній варіант якраз підходить для невеликих поломок. Для початку необхідно вийняти пристрій з розетки, адже при розбиранні вас може вдарити струмом або поранити якусь деталь.

  Тепер приступайте до розбирання. Найчастіше користувачі стикаються з проблемою, що ножі перестали подрібнювати продукти. Причин в цьому може бути декілька:

  • недостатня швидкість;
  • велика кількість продуктів;
  • тупі деталі.

  Увімкніть прилад і перемикайте швидкості. Уважно слухайте звук обертання. виберіть для себе найоптимальніший варіант. Якщо швидкості погано перемикаються, то замініть перемикач.

  Ще однією причиною стає велика кількість продуктів. Ножі просто не справляються з навантаженням. Тому, оберіть насадку більш потужну або зменшіть кількість інгредієнтів.

  Остання поширена причина — тупі ножі. Вони тупіють через багато факторів. Пам'ятайте, що самостійно наточити, ви їх не зможете. Доведеться міняти. В деяких моделях крім них набувають ще й сальник. Як правило, вони йдуть в комплекті.

  Наш інтернет-магазин —це Ваш порятунок у ситуації зі зламаною технікою. Ми пропонуємо тількиякісні та оригінальні деталі. З нашою допомогою, ви продовжите життя своємуобладнанню.