ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  За якими характеристиками вибирати електродвигун для пилососа Samsung?

  Пилосос — це незамінний помічник у побуті. З ним прибиратись одне задоволення. Але це можливо, коли побутовий прилад знаходиться в ідеальному стані. Так іноді трапляється, що мотор техніки ламається і вимагає заміни.  

  Без нього користуватися пристроєм просто нереально. Значить, потрібно якомога швидше придбати електродвигун для пилососа Samsung і для цього не завадить знати декілька критеріїв вибору.  

  На які характеристики важливо звертати увагу?

  Багато користувачів здійснюють досить поширену помилку: набувають першу-ліпшу деталь, щоб якомога швидше користуватися технікою. Ось тільки не факт, що така запчастина підійде і потім доведеться шукати іншу.

  Щоб такого не сталося, важливо відразу враховувати деякі характеристики.

  Розміри

  Якщо бути більш точними, зверніть увагу на діаметр і висоту турбіни, повну висоту. Все це вимірюється в мм. Щоб не помилитися, робіть виміри по декілька разів.

  Потужність

  Від цього показника залежить, скільки пилосос зможе зібрати сміття. Чим вище цей показник, тим значно швидше збирається пил.

  Увага: не варто спеціально купувати двигун з більшою або меншою потужністю. Вона повинна відповідати тій, яка вказана в інструкції.

  Спосіб кріплення

  Є декілька варіантів кріплення:

  • пази;
  • засувки;
  • прокладки.

  У кожного з них є свої особливості, так що будьте уважними.

  Ці важливі чинники вибору заслуговують на особливу увагу. Якщо є така можливість, візьміть із собою старий двигун. З його допомогою набагато легше підібрати новий.

  Коли таке зробити неможливо, вкажіть точну модель побутового приладу. З урахуванням цих даних без проблем підберете необхідні деталі і Patok стане надійним помічником.