ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Як підібрати клапан на пральну машину і замінити його

  Якщо ваша пральна машина раптом перестала набирати воду, але вся електроніка працює, причиною може бути несправність впускного гідроклапана. Ця деталь не підлягає ремонту, хіба що у випадках, коли потрібно замінити тільки електромагнітну котушку, але найкраще придбати новий елемент, так ви заощадите нерви, час і гроші. 15_1f22d88736c416385366606aefb43100

  Які бувають впускні клапани

  В каталозі Patok, ви побачите універсальні запчастини і ті, які підходять на конкретну модель пральної машини.   Марочний клапан на пральну машину   може відрізнятися конструкцією і типом кріплення, але принцип роботи всіх сучасних впускних електромагнітних гідроклапанів однаковий: заряд 220В передається на котушку, затвор відкривається і впускає воду в машинку через певний відсік для прального порошку.

  Цифри 2/180 означають, що у системи дві котушки, які кріпляться під кутом 180°, 3/90 — трьохкатушна деталь з кутом 90°, тощо.

  Щоб підібрати відповідний клапан для своєї машинки, ретельно вивчіть мануал із технічними характеристиками, огляньте агрегат (зазвичай гідроклапан розташований вгорі на задній панелі під кришкою).

  Причини поломки системи

  Одні з найпоширеніших причин:

  • перегорання котушки, яке трапляється через відключення води;
  • попадання сміття під гумку гідроклапана;
  • механічне ушкодження (трапляється вкрай рідко, оскільки деталь поміщають у спеціальний захисний контейнер).

  Як замінити механізм самостійно

  Якщо ви добре розбираєтеся в техніці, можете спробувати самостійно поставити новий клапан на пральну машинку. Перш за все — техніка безпеки. Вимкніть пральну машину з мережі, перекрийте подачу води. Потім зніміть задню кришку, від'єднайте клапан від шлангів (якщо в них є залишки води, акуратно злийте її) і клеми, відкрутіть саморізи, перейдіть до клапану і дістаньте його. Після, ці маніпуляції потрібно виконати з новою деталлю в точності до навпаки.

  Бажаємо успіхів і нехай ваша техніка більше не ламається!

  \