ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Як поставити скло на пральну машину?

  Хоч і скло дверцят пральної машини товсте і міцне, воно може тріснути або навіть розбитися. Причини бувають різні: неакуратне транспортування, потрапляння залізних предметів у барабан під час прання, сильний удар із зовнішнього боку.

  Самостійно вставити скло на пральну машину досить складно, а заклеїти тріснуте скотчем — не вихід. Перше, що потрібно зробити — перекрити подачу води, якщо є така можливість і вимкнути прилад з мережі. Якщо скло повністю розбилося, не підпускайте близько дітей, вони можуть завдати собі шкоди уламками. З тріщиною теж потрібно бути обережним, адже одне різкий рух і все посиплеться.

  Заміна скла Скло

  Якщо ви впевнені, що зможете замінити скло самостійно, виконавши наведені нижче дії:

  1. Безпека понад усе. Переконайтеся, що техніка виключена з розетки.
  2. Відкрутіть гвинти, які тримають дверцята. Покладіть їх разом, щоб не розгубити.
  3. Від'єднайте верхню накладку за допомогою плоскої викрутки. Намагайтеся, щоб рухи були чіткими і в міру сильними, інакше можна пошкодити пластикову панель.
  4. Дістаньте чашу і екран (якщо є).
  5. Поставте нові деталі, щоб вони щільно прилягали до краю і потрапили в отвір. Скло повинно бути саме для вашої моделі і марки машинки. Іноді буває складно знайти необхідну деталь і люди купують схожу, але схожа не значить ідентична. Краще не викидайте гроші на вітер.
  6. Одягніть назад верхню декоративну панель.
  7. Прикрутіть дверцята

  Здається, що дій не так вже й багато і вони досить прості. Але, якщо ви погано закріпите гвинти або покладете чашу неправильно, може статися справжній потоп у вашому домі. З'явиться в два рази більше проблем і вирішувати їх доведеться негайно.

  На сайті інтернет-магазину Patok є різні запчастини та аксесуари для побутової техніки, які складно знайти в місті. Ви можете дзвонити на гарячу лінію, ми з радістю відповімо на питання. Переходьте в каталог товарів і замовляйте необхідну деталь.

  Нехай ваша техніка служить вам довго.\