ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Які найпопулярніші виробники пилососів?

  Ринок побутової техніки просто рясніє різними пропозиціями. Серед користувачів починається якась паніка, а що ж тоді вибрати? Адже стільки брендів і вони всі різні.

  Зрозуміло, що серед цього списку є лідери, які стежать за якістю продукції, а є і недобросовісні виробники. Зрозуміло, не хотілося б придбати саме такий варіант. Ось тому користувачі і переживають, а не знадобляться їм незабаром запчастини для пилососа Zelmer або Томас?

  Кому варто віддавати перевагу?

  Найвідомішим виробником вважається Самсунг. Його асортимент налічує величезну кількість різноманітних варіантів. Це не тільки   елітні пропозиції, але і цілком бюджетні. Кожному буде що вибрати.

  Заслуговує уваги і Philips. Голландська компанія ретельно стежить за якістю своєї продукції. Головна особливість їх товарів — відмінна фільтрація повітря і надійність прибирання.

  Бренд Zelmer — це поєднання багатофункціональності і сучасного дизайну. Використання інноваційних технологій дозволяє за лічені хвилини зібрати накопичене сміття. При цьому не варто боятися, що ціна захмарна. В асортименті є і бюджетні варіанти.

  Крім перерахованих вище, є і такі гідні виробники:

  • Томас;
  • Electrolux;
  • LG.

  Купуючи таку продукцію, не бійтеся, що попадеться чергова китайська підробка.

  На що ще звернути увагу?

  Коли ви вже знаєте, кому з лідерів віддавати перевагу, то не забудьте ознайомитися із технічними характеристиками. Так як в будь-якому асортименті є компактні і потужні моделі.

  Критерії вибору:

  • потужність;
  • тип прибирання;
  • кількість насадок;
  • тип пилозбірника;
  • додаткові можливості.

  Запам'ятайте, не робіть головним пунктом ціну. З цього нічого доброго не вийде.

  Купуючи побутову техніку, не приймайте поспішних рішень. Уважно вивчіть асортимент. У вас повинен бути вибір хоча б з двох моделей. Нехай вам консультанти детально розкажуть. А ваше завдання дізнатися якомога більше тонкощів. Адже саме від цього залежить, як довго прослужить побутовий помічник.

  А якщо так трапиться, що знадобиться замінити деталь, в інтернет-магазині Patok знайдете необхідне. Тут представлені товари до всіх відомих марок. Так що вам не доведеться довго шукати необхідний елемент. З таким підходом техніка прослужить ще не один рік.