ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Якими бувають кухонні комбайни?

  Кожна жінка приділяє багато часу облаштуванню власного будинку. Але особливо вона намагається втілити всі свої побажання на кухні. Адже тут проводить найбільше часу. Господині ретельно вибирають меблі, підбирають декоративні елементи. Але ще більше уваги приділяють вибору побутової техніки. Так практично в кожному будинку можна зустріти кухонний комбайн. Це обладнання здатне полегшити життя будь-якій жінці.

  І, не дивлячись на таку популярність, багато господинь не знають, а яке обладнання краще придбати в їхньому випадку. Адже вони потім не хочуть купувати нові запчастини для кухонного комбайну Браун або того гірше нову техніку.

  Які варіанти комбайнів пропонується на ринку?

  Сучасні виробники розробили не одну модель пристрою. На сьогоднішній момент існує два основні варіанти:

  • подрібнювач;
  • багатофункціональний прилад.

  Як вже зрозуміло з самої назви, перший тип здатний тільки подрібнювати різні продукти. Він являє собою невелику чашу і механізм. До того ж тут є ніж і декілька терок. За розмірами оснащення невелике і не займе багато місця на кухні.

  Якщо розбиратися з функціональними можливостями, то вони дуже обмежені. Пристрій здатний подрібнювати продукти. При цьому потрібно стежити, щоб вистачило потужності.

  Якщо мова йде про повноцінний комбайн, то він має величезну кількість насадок. Він не тільки подрібнює продукти, а й збиває тісто, креми, вичавлює сік. Зрозуміло, що і розміри техніки відповідні. Так що заздалегідь виділіть для неї місце. Ви її можете поставити на столі. Якщо надається така можливість або мова йде про професійну кухні, то вмонтуйте прямо в стільницю. Тільки вже ви потім не зможете зрушити з місця або переставити.

  Як правильно вибирати кухонний комбайн?

  Перед покупкою добре подумаєте, а для яких цілей ви його купуєте. Якщо ваша головна задача — спростити собі життя в нарізці продуктів, то вибирайте найпростіший варіант.

  Коли щодня хочете дивувати своїх рідних смачними стравами, то віддавайте перевагу моделям з величезною кількістю насадок. При бажанні ви їх можете докупити.

  Не знаєте, де підібрати оригінальні деталі для кухонного комбайну?  

  Інтернет-магазин Patok допоможе у всьому розібратися. Ваше завдання лише чітко вказати характеристики. До того ж консультанти завжди на зв'язку. Забезпечте своїй техніці тривалий термін служби.