ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Коли пора змінювати фільтр у пилососі?

  LG Всі знають, що пил в пилососі потрапляє в один великий мішок, який періодично необхідно чистити (багаторазовий) або ж викидати і ставити новий. Господині дотримуються цього правила бездоганно, так як це безпосередньо впливає на працездатність техніки. Але крім цього є й інші фільтри, які також заслуговують на увагу. Часто про них забувають і згадують тільки тоді, коли потрібно купити запчастини для пилососа LG через поломки.

  Які бувають фільтри в пилососах?

  Як вже було сказано, крім основного пиловловлювача встановлено ще декілька додаткових елементів:

  • деталь біля двигуна;
  • елемент остаточного очищення.

  1.   Фільтр двигуна розташований на вході до мотору. Він захищає від попадання пилу та іншого сміття при порушеній роботі основного мішка. Адже бувають ситуації, коли контейнер неправильно закріплений або переповнений і бруд потрапляє всередину техніки.

  виділяють декілька варіантів:

  • традиційний поролоновий;
  • НЕРА-фільтр;
  • вугільний.

  Найдешевший і простий вважається поролоновий. Після забруднення його обов'язково змінюють. Як правило, його функціонування вистачає на місяць, максимум 2.

  LG Що стосується НЕРА-моделі, то вона може бути одноразовою або багаторазовою. Елемент для постійного користування просто миється під проточною водою і знову готовий до використання.

  Вугільний варіант не тільки захищає мотор, але і вловлює неприємні запахи, що вельми актуально для будинку, де є домашні тварини. Для нормальної роботи його вистачає на пару місяців.

  2. Елемент остаточного очищення встановлюється на виході. Значення — додаткова чистка повітря і уловлювання вугільного пилу з щіток. Деталь змінила свій колір в процесі користування — це ознака її заміни.

  Пам'ятайте, якщо ігнорувати їх заміну, то це призводить до перегріву обладнання та його виходу з ладу. Тому проводьте ретельну зміну, якщо не хочете витрачатися на тривалий ремонт.

  Шукаєте, де купити   фільтри або інші запчастини для пилососа?

  Все це знайдете в Інтернет-магазині Patok. В каталозі легко знайти товар. Якщо хочете, то можете звернутися до консультантів. З нами ваша техніка буде служити довго.