УВАГА! Відтепер ми працюємо для Вас у НЕДІЛЮ з 10:00 до 15:00
УВАГА! Відтепер ми працюємо для Вас у НЕДІЛЮ з 10:00 до 15:00
Без пральної машини життя ускладнюється: п'ятихвилинні завдання віднімають по 2-3 години, тому домашнього «помічника» потрібно берегти і плекати. Не полінуйтеся прочитати інструкцію, щоб правильно підключити машинку або викличте досвідченого майстра.
Але, на жаль, навіть якщо ви все зробили правильно, техніка може дати збій. Не треба панікувати, можливо, це незначна поломка. Сьогодні ви дізнаєтеся, як працює замок для пральної машини і як визначити, що проблема саме з ним.
Є два основних види пристроїв блокування люка (УБЛ):
Перший варіант працює за таким принципом: на позистор (пластина з біметалу) передається напруга 220 В, він нагрівається (за 3-5 секунд) і тільки після цього блокує дверцята. Щоб відкрити люк, почекайте, поки охолоне позистор (2-3 хвилини). Головний недолік такого типу УБЛ — повільність.
Автоматичні замки оснащені електромагнітом, тому працюють вони значно швидше, але і коштують дорожче. При запуску і зупинці режиму прання чути характерне клацання.
Для початку переконайтеся, що дверцята щільно закриті, можливо, там застрягла білизна. Якщо ніяких деформацій і механічних пошкоджень немає, проблема в електроніці:
Якщо в двох перших випадках ще можна розібратися самостійно, озброївшись тонною статей, інструкцій і навчальних відео, то зробити ремонт або заміну керуючої плати може тільки фахівець.
Якщо майстер оглянув вашу машинку, «поставив діагноз» і ви точно знаєте, що потрібен новий замок, шукайте в каталозі Patok деталь саме для вашої моделі пральної машини. Нехай техніка більше не ламається!
\