ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Яких правил догляду потребує фільтр Thomas?

  Прибирання в будинку - важливий процес, на який постійно потрібно виділяти час. За допомогою побутової техніки виконувати домашні справи стає набагато простіше. Справний пилосос допоможе зібрати сміття, а деякі моделі навіть помиють підлогу.

  1_e3ae4b5eea0818d4306754d0d38b8942.jpg

  З наявністю будь-якого побутового помічника не будете знати ніяких проблем. Від вас тільки потрібно стежити за станом техніки. Зокрема уваги заслуговує фільтр Thomas, який вважається малопомітною деталлю, але відповідає за важливі процеси.

  Які правила догляду за фільтраційною системою?

  Стежити за цілісним станом

  Під час прибирання всередину пилососа часто потрапляють різні предмети. Деякі з них можуть пошкодити фільтри або інші запчастини. Щоб такого не сталося, всі дрібні предмети краще зібрати руками.

  1_d068be239d9ae81a114b32077184c53a.jpg

  Ще один ворог фільтрів - волога. Багато елементів від попадання на них рідини можуть деформуватися. До того ж це може призвести до появи неприємних запахів.

  Своєчасна заміна

  • Одноразові фільтри потрібно міняти якомога частіше. Не варто чекати їх повного забруднення, інакше це погано позначиться на роботі всього пристрою. Якщо бачите, що велика частина деталі забруднена, замініть її. Тому періодично оцінюйте стан елементів.
  • Багаторазові фільтри потребують заміни набагато рідше. Основними ознаками вважаються втрата форми та структури, поява неприємного запаху, наявність забруднень.

  Ретельне очищення

  1_a0324b66a8bf683fa11f2f6a9b456783.jpg

  Відразу відзначимо, що цей пункт стосується виключно багаторазових моделей. Якщо бачите, що фільтр забруднився, його потрібно добре почистити. Найчастіше це суха чистка. Рідше дозволяється волога, але це повинно бути чітко зазначено виробником. Самостійно не варто ризикувати, інакше потім доведеться купувати нові фільтри.

  Правила догляду за фільтраційною системою пилососа досить прості. Тільки потрібно проявити трохи уважності та не забувати про своєчасну заміну деталей, легкість якої забезпечить Patok. Хороший догляд - запорука тривалого терміну служби техніки.