ua | ru
Пн-Пт
10:00-17:00
Сб
10:00-15:00
Каталог
  0
  0

  Топ-3 причини поломки люків для пральних машин

  З появою нових технологій життя багатьох сучасних домогосподарок стало значно простіше, тому уявити собі щоденну рутину навіть без пральної машини неможливо. Коли якась деталь вироби виходить з ладу, то це засмучує власників, адже доводиться додатково вкладати гроші в ремонт побутової техніки. Щоб уникнути таких неприємних сюрпризів, необхідно вивчити причини, за якими ламаються люки для пральних машин . Дверцята

  Як запобігти виникненню несправностей?

  Для того, щоб уникнути різного роду неприємностей, варто розуміти корінь проблеми. Для початку рекомендуємо ознайомитися з трьома основними причинами поломок:

  1. Несправність засувки. При купівлі товару необхідно звертати особливу увагу на якість фурнітури. Від неї залежить зручність користування пральною машинкою і її довговічність. Дешева фурнітура навіть при самому дбайливому зверненні швидко приходить у непридатність і провокує блокування люка. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою у процесі прання, то рекомендується звернутись до професійного майстра і ні в якому разі не намагатися відкрити дверцята зі застосуванням фізичної сили. Надалі буде необхідно повністю замінити комплектуючу і придбати нову ручку.
  2. Помилки в розміщенні техніки. Якщо ви встановлюєте виріб в тісному просторі, то при відкритті, дверцята можуть випадково заглиблюватися у інші предмети. Така закономірність призведе до того, що скло незабаром розіб'ється.
  3. Неуважне наповнення барабана. Навіть дрібні металеві деталі можуть спровокувати серйозну поломку. Щоб перестрахуватися, необхідно перевіряти кишені і прати одяг із блискавками вручну.

  Якщо якась деталь техніки вийшла з ладу, то рекомендується своєчасно її замінити. Переконайтеся в оригінальності запчастин перед покупкою, а Patok допоможе подарувати вашій пральній машинці довгий термін служби.